top of page

Wczasy w Karwii to nie tylko wylegiwanie się na plaży i kąpiele w morzu. W naszej okolicy znajdziecie wiele atrakcji, dzięki którym Wasz urlop będzie niezapomniany oraz pełen pozytywnych wrażeń. Przygotowaliśmy specjalnie dla Was zestawienie najciekawszych miejsc, które warto odwiedzić. Niektóre z nich są też dobrą alternatywą, gdyby pogoda na plażowanie nie dopisała. 

Zapraszamy!

leba-park-rodzinne-atrakcje.jpg

Łeba Park

To idealne miejsce, pełne atrakcji dla całej rodziny. Na zwiedzenie całego parku spokojnie możecie Państwo przeznaczyć 4-6 godzin. Na terenie obiektu znajduje się strefa gastronomiczna, gdzie można zjeść obiad. Dużym plusem jest to, że wszystkie atrakcje są w cenie biletu. Więcej informacji na stronie : https://lebapark.pl/

Park Ewolucji w Sławutówku

To kolejne miejsce, które polecamy dla rodzin z dziećmi. Wszystkie atrakcje są w cenie biletu, a zwiedzenie parku zajmie nam od 2-3 godzin. Więcej informacji na stronie :

https://parkewolucji.pl/

park ewolucji.jpg
ocean park.jpg

Ocean Park Władysławowo

Miejsce położone bardzo blisko Karwii. Warto tam podjechać i odkryć tajemnice podwodnych głębin. Zwiedzenie parku zajmie 2-3 godzinki. Warto też sprawdzić wydarzenia na stronie, ponieważ w sezonie odbywa się tam wiele występów i koncertów. Więcej informacji:  http://www.oceanpark.pl/index.php

Sala Zabaw Croco Roco w Pucku

Nowoczesna i pełna atrakcji dla najmłodszych sala zabaw. Podczas zabawy pociech rodzice mogą skorzystać z oferty kawiarni i cieszyć się chwilą spokoju. To bardzo fajna alternatywa na deszczowe dni. Więcej informacji na :

https://puck.croco-roco.pl/

croco roco puck.jpeg
aqua park reda.jpg

Aqua Park Reda

Ogromny kompleks basenów z prawdziwymi rekinami! Szczególnie ciekawe miejsce na deszczowe dni. Osobiście polecamy wykupić wejściówkę na 3 godziny - atrakcji na pewno nie zabraknie na ten czas. Strona www :  https://www.aquaparkreda.pl/

SeaPark Sarbsk

To nowoczesne fokarium pełne atrakcji dla całej rodziny. W parku można śmiało zaplanować cały dzień. Na stronie dostępny jest cennik oraz godziny pokazów.

https://www.seapark.pl/

sea-park-sarbsk-atrakcje-dla-dzieci1.jpg
gdynia.jpg

Spacer po Gdyni

Gdynia to bardzo młode i nowoczesne miasto. W ścisłym centrum przygodę warto rozpocząć od INFOBOXU, stamtąd przejść się Skwerem Kościuszki do Oceanarium. Następnie idziemy przez plażę miejską prosto na Bulwar Nadmorski. Na końcu polecamy zasłużony odpoczynek w nowopowstałym Parku Miejskim. Cała trasa dostępna w linku : 

Trasa przez Gdynię

Poniżej trasa do Gdyni (parking przy C.H. Batory - stamtąd wszędzie jest blisko). Pamiętajcie, że w mieście obowiązuje strefa płatnego parkowania.

Spacer po Pucku

Puck to malownicze miasto pełne pięknych, starych kamienic. Podczas spaceru warto zobaczyć molo, oraz port żaglowy i rybacki. Oto nasza propozycja trasy :

Spacer po Pucku

Pamiętaj, że w mieście obowiązuje strefa płatnego parkowania.Trasa dojazdu na parking:

puck.jpg
Fokarium-scaled.jpg

Fokarium na Helu

Najsłynniejsze fokarium na całym wybrzeżu. W okolicy fokarium mamy przepięknie zagospodarowaną promenadę. Spacerkiem można również dotrzeć na cypel i podziwiać jak wygląda koniec Polski.

Strona fokarium :

https://fokarium.pl/

bottom of page